Nasze kolejki można wynająć na krótki termin (kilka godzin, 1-7 dni) o raz dłuższe terminy (tygodnie, miesiące).
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i wyceniamy je po zapoznaniu się z warunkami.
Stałym kontrahentom oferujemy zniżki.

Naszą kolejkę wynajmujemy na:

 • imprezy świąteeczne, jarmarki, festyny
 • imprezy plenerowe
 • dni miast
 • imprezy firmowe (także w pomieszczeniach zamkniętych- napęd elektryczny)
 • na terenie przedszkola lub szkoły
 • przejażdżki okolicznościowe (wesela, komunie, urodziny...)
 • kampanie reklamowe
 • kampanie wyborcze
 • promocja gminy, produktu
 • śluby i komunie
 • wycieczki dal grup przedszkolnych oraz szkolnych (parki, zoo)

Transport

Kolejki przewozimy własnym transportem z Bielawy (58 - 260) do miejsca gdzie mamy zlecenie. Za transport kolejki do miejsca zlecenia i z powrotem pobierana jest dodatkowa opłata ustalana indywidualnie przy każdym zleceniu.

Oferta

Standardowa cena wynajmu kolejki zawiera 8 godzin pracy kolejki jej nadzór oraz obsługę. Jednorazowo kolejka może przewieźć 24 małe dzieci lub 18 osób dorosłych razem z dziećmi, (np. 6 osób dorosłych i 12 dzieci), co przy standardowym 5 minutowym kursie podczas 8 godzin pracy daje nam przepustowość na poziomie 1500 osób.

Bezpieczeństwo

Nad prawidłowym funkcjonowaniem kolejki czuwa przeszkolona i kulturalna obsługa. Kolejka posiada certyfikaty bezpieczeństwa TUV SUD oraz CE dopuszczające do użytkowania na terenie całej Unii Europejskiej. Firma „DRAGO” posiada pełne ubezpieczenie kolejki ubezpieczenie OC oraz ubezpieczenie od szkód w najmowanych nieruchomościach i ruchomościach. Polisa Powszechny Zakład Ubezpieczeń PZU. Nasza obsługa odpowiada za rozłożenie i złożenie kolejki, jej stan techniczny oraz nadzór nad przewożonymi osobami. Nie odpowiadamy za zachowanie się osób oczekujących na przejażdżkę kolejką oraz wynikające stąd skutki.

Forma płatności za wynajem

Preferowaną formą płatności przez naszą firmę jest przelew bankowy na wskazane w umowie i na fakturze, konto bankowe. Termin płatności wynosi od 7 do 21 dni od momentu wykonania przedmiotu umowy. Dopuszczamy również możliwość płatności gotówką w dniu imprezy.

Kontakt / Zamówienie

Jeśli nie jesteście Państwo jeszcze zdecydowani na wybór kolejki lub macie dodatkowe pytania to służymy pomocą. Zawsze chętnie pomożemy i dostosujemy się do charakteru imprezy oraz możliwości zamawiającego. O wynajęciu kolejki w najgorętszych terminach, należy pomyśleć w miarę wcześnie. Zagwarantuje to Państwu spokój o dostępność, a także niższe ceny. Przypominamy o możliwości dokonywania krótkoterminowych rezerwacji kolejki! Zachęcamy do kontaktu z nami.

Informacje dodatkowe

W przypadku najmu dłuższego jak jeden dzień prosimy o zabezpieczenie miejsca gdzie moglibyśmy zostawić kolejkę na czas jej postoju (kolejka ma specjalne zabezpieczenie przed bezprawnym użyciem i specjalne pokrowce) oraz standardowego gniazdka elektrycznego, aby doładować akumulatory. Dla typowego 8-godzinnego ładowania akumulatorów, koszt ładowania wynosi kilka-kilkanaście złotych.

Informacje zamieszczone powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.